اخبار

اطلاعیه بسیار مهم در مورد نحوه و زمان ارسال گواهینامه ها و بسته های کنگره و نحوه ارتباط با دبیرخانه:

🕔 19 اسفند 01

ضمن قدردانی از استقبال گسترده اساتید، محققان، کارشناسان و دانشجویان محترم از هشتمین کنگره سالانه بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری، بدینوسیله با تشکر از پیام های سپاس فراوان ارسالی شما فرهیختگان و پژوهشگران گرامی ، موارد زیر به اطلاع شرکت کنندگان رسانده می شود:

- با توجه به تعطیلات سال نو و تعطیلی دانشگاه و دبیرخانه، کلیه گواهینامه ها و بسته های کنگره از تاریخ 26 فروردین ماه 1402 از طریق پست پیشتاز شروع به ارسال خواهند گردید (پست پیشتاز بر اساس شهرهای کشور با تحویل 3 الی 5 روزه می باشد لذا مرسولات 3 الی 5 روز پس از زمان ارسال به آدرس درج شده در کنترل پنل اعضا خواهند رسید) و ارسال بسته ها حداکثر تا تاریخ 31 فروردین ماه 1402 به اتمام خواهند رسید. شایان ذکر می باشد بسته های کنفرانس به آدرس درج شده در کنترل پنل شخصی در زمان عضویت در سایت ارسال خواهند گردید.

- به دلیل تکثیر گواهی نامه ها با نرم افزار مربوطه و با ترتیب تعریف شده امکان تحویل دستی گواهینامه به هیچ وجه وجود ندارد و حتما باید طبق روال عادی پست گردند.

- مجموعه مقالات کامل و کتاب چکیده مقالات تدوین و تکثیر شده لذا دیگر به هیچ وجه امکان ویرایش در مقالات ثبت نام شده قبلی اعم از متن مقالات و یا نام نویسندگان و یا ثبت نام مقاله جدید وجود ندارد.

به دلیل حجم کاری دبیرخانه و در راستای ارائه خدمات در زمان تعیین شده خواهشمند است در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارسال ایمیل اقدام نمایید. شایان ذکر است ایمیل های ارسالی هر روز جواب داده خواهند شد.

 

                                                                                                                                                               با تشکر فراوان

                                                                                                                                                         دبیرخانه هشتمین کنگره


تاریخ های مهم

ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ورود به سیستم

گالری تصاویر دوره ششم کنگره

گالری تصاویر دوره پنجم کنگره

پوستر کنفرانس

گالری تصاویر دوره چهارم کنگره

گالری تصاویر دوره سوم کنگره

گالری تصاویر دوره اول و دوم کنگره